O službě

A jak to vidíte vy?

Dobrý den,
chci poděkovat za přehrání našich videokazet. V úterý dorazili, tak jsme hned po vybalení strávili snad tři hodiny sledováním a vzpomínáním :). Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale řekla bych, že kvalita je lepší než z těch kazet. Jsou takové čistší i barvy opravdovější. Možná už to naše video dohrává (aspoň podle zvuků soudě :). Včera jsme pouštěli známým společnou dovolenou a byli nadšení a hned si na vás vzali kontakt. Asi se brzo ozvou :). Díky a jsem s pozdravem
Eva Benešová

Vážený pane,
klobouk dolů, jak rychle jste zvládli všechny moje kazety převést. Čekali jsme je tak za týden nejřív. Musím říct, že jsem měl trochu strach je poslat. Jsme už ale starší, tak jsme ocenili, že nemusíme nikam chodit ani jezdit, nebo někomu říkat. Vyzvednutí od Vaší kurýrní služby bylo bez chybičky. Řekli v kolik přijedou a přijeli včas. Zabalení taky na jedničku. Jak kdybyste posílal křišťál... (…) Když budeme moci, tak Vás doporučíme.
Mějte se,Petr Nekut

Dobrý den pane Madarási,
za Záchrannou stanici Pavlov děkuji za přepis nahrávek vypouštění odléčeného ptactva do volné přírody. Hojně je využíváme při prezentaci naší činnosti ve vzdělávacích programech, které organizujeme pro školy. Poprvé jsme s sebou nemuseli tahat svou techniku a už nejsme závislí ani na (ne)funkčnosti (mnohdy starobylého) školního vybavení. Vystačíme s tabletem, jak jste řekl. Především ale máme všechny materiály skvěle zakonzervovány a nahrávky se dále neznehodnocují. Vysoce oceňuji i možnost nechat videokazety vyzvednout přímo u nás na záchranné stanici. Neskutečná úspora času a práce, ohromně pohodlné a skvěle domyšlené.
PS: Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
Ing. Zbyšek Karafiát, Ph.D. Stanice Pavlov o.p.s

Dobrý den,
děkuji za profesionální službu. Je to opravdu nesrovnatelně pohodlnější, když to máme na divku a v počítači. Moct si pouštět, jakou část chceme… To je prostě luxus. Kdyby ty videa zůstaly na těch kazetách, tak se na ně nikdo ani nepodívá a jenom na nich utíráme prach :-) Teď si je po letech pouštíme... Kazety už putovaly do sklepa :-). Ještě jednou díky za rychlý a bezchybný převod.
S pozdravem Barbora Pelánová